Mavinin Kızı
Maviliklerde Buluşalım

Aknenizi Tetikleyecek İçeriği Tek Tıkla Öğrenin

0 543

Kullandığınız ürünler fungal aknenizi tetikler mi?

Güzellik kavramı popüleriteyle birlikte şekillense bile her zaman temelinde sağlık yatıyor. Cildimiz için kullandığımız ürünler zamana karşı savaşmak konusunda en büyük yardımcılarımızdan. Cildimizin daha sağlıklı daha genç görünmesi için onlarca ürün kullanıyoruz. Peki ama kaçımız alacağımız ürünün içeriklerini tek tek araştırma fırsatı bulup araştırıyor. Sizi bilmem ama ben ilk günden beri aldığım ürünlerin yüzde birinin bile içeriğinin tamamını araştırmış biri değilim.  Akne problemi, kırışıklık, lekeler ve daha saymadığım birçok sorun için kullandığımız ürünler başka problemlerimizi tetikleyebilir. Pandemi sürecinden beri fungal akne sorunuyla savaşan biri olarak söylüyorum cildim için birçok bakım ürünü kullanmama rağmen fungal aknelerime bir çözüm bulamadım. Daha sonra kullandığım ürünlerin tetikleyip tetiklemediğini merak ettim ve ürünlerin içeriklerini araştırıp tetikleyen ürünü rutinimden çıkarmaya karar verdim. Bu karardan sonra fark ettim ki kullandığım ürünlerin içeriği 10’dan fazla kimyasal içermekte. Ve bu ürünleri tek tek araştırmak fazlasıyla zaman alacaktı. Beni bu zaman kaybından kurtaracak bir site buldum ve artık tek tıkla asla üşenmeden aldığım ve satın almayı düşündüğüm ürünlerin içeriklerinin problemimi tetikleyip tetiklemediğini öğreniyorum.  Sizlerle de benim işimi fazlasıyla kolaylaştıran bir siteyi paylaşmak isterim.

ARTIK ÜRÜNLERİ SATIN ALMADAN AKNEYİ TETİKLEYİCİ BİR İÇERİĞE SAHİP Mİ TEK TIKLA ÖĞRENEBİLECEĞİZ

NASIL MI? BUYRUN BAKALIM💁‍♀️

Cilt bakımıma fazlasıyla önem veren biri olarak bunu duymak beni çok heyecanlandırmıştı. Eminim siz de benimle aynı hissi paylaşıyorsunuz.  Daha fazla uzatmadan sizlerle bu yolu paylaşmak istiyorum.

Yapmamız gereken çok basit. Gelin adım adım öğrenelim:

  1. İlk olarak alacağımız ürünün içeriğini sayfasından kopyalıyoruz.
  2. İkinci adım olarak  ‘’sezia.co ‘’adresine giriyoruz bizi sitede içindekiler başlığı bulunan boş bir kutucuk bekliyor.
  3. Son olarak kopyaladığımız içerik listesini o kutucuğa yapıştırıp aratıyoruz. Site arama sonucunda akneyi tetikleyen içerik var mı yok mu, var ise hangileri ne oranda tetikler tablo şeklinde sunuyor.

Zamana meydan okumak istiyorsanız, cildiniz için iyi olanı ona sunun.

Me 😉 Mavinin Kızı💙

Eklemek isterim ki cildimiz estetik olarak görüntü dışında bizim için bariyer görevi gören önemli bir dokumuz. Bu nedenle onu korumak bizim için fazlasıyla önemli. Cildinizi sevin ve onu koruyun.

Kullandığınız ürünleri cilt tipinize ve cilt sorununuza göre seçmeyi de ihmal etmeyin. Hepinize bakımlı ve kendimizi daha iyi hissettiğiniz günler diliyorum♥😘

 

 

 

Yazımı Yorumlar Mısın

E-posta adresinizi gizli tutacağım.